Back to home

COPYWRITING

Umiem dobierać słowa, które mają moc malowania plastycznych obrazów, wywoływania emocji, poruszania wyobraźni. Opowiem Twoją historię w taki sposób, że klienci Cię polubią, a Twoja sprzedaż wzrośnie – bo ludzie kupują od innych (fajnych) ludzi.

Przygotuję wizytówkę na Twoją firmową stronę WWW (stronę O MNIE), artykuły na firmowego bloga, nieszablonowe opisy produktów, newslettery i angażujące posty na kanały Social Media Twojego biznesu. Pomogę Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować społeczność.

Jeśli:

  • jesteś właścicielem agroturystyki, pensjonatu, domu weselnego, hotelu, stadniny koni, organizujesz aktywny wypoczynek,
  • prowadzisz biuro podróży,
  • tworzysz rękodzieło,
  • jesteś pomysłodawczynią odpowiedzialnej marki modowej lub kosmetycznej,
  • jesteś producentką lub dystrybutorem sprzętu sportowego,
  • zajmujesz się sprzedażą produktów, które pomagają odetchnąć naszej planecie,
  • prowadzisz jakikolwiek inny biznes, który zrodził się z pasji

– napisz do mnie na [email protected], żeby dowiedzieć się co mogę zrobić dla Ciebie jako COPYWRITER.

Doświadczenie

Jestem autorką cenionego bloga podróżniczego Pojechana.pl, wokół którego zbudowałam zaangażowaną społeczność i książki o Chinach wydanej przez National Geographic. Moje publikacje regularnie ukazują się w podróżniczej prasie i internecie. Jako COPYWRITER tworzyłam już treści dla linii lotniczych (artykuły eksperckie i podróżnicze inspiracje), biur podróży (artykuły eksperckie, FAQ, opisy wycieczek z oferty), a nawet dla firmy oferującej nowe rozwiązania płatności mobilnych.

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!