A&A w podróży dookoła świata 34 komentarze


30 lipca 2015 wsiedliśmy w samolot w jedną stronę i ruszyliśmy spełniać marzenia i szukać swojego nowego miejsca na Ziemi. Prowizorycznym planem naszej podróży była lista marzeń (którą znajdziecie TU), szczegółowego grafiku nie było. Nie wiedzieliśmy ile potrwa nasza wędrówka, wiedzieliśmy, że chcemy przeżywać, chcemy poznawać, obserwować, zaprzyjaźniać się, próbować i smakować. Po 15 miesiącach podróży zawinęliśmy do „portu” we francuskich Alpach.

Kim jesteśmy?

Aleksandra – rocznik ’82, blogerka, dziennikarka i włóczęga, która już kilka lat temu porzuciła swój dom w Warszawie dla egzotycznego świata, a całkiem niedawno ten w Shenzhen dla… Adriena. Pasjonatka Azji, gaduła i wulkan energii. Autorka książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Podczas podróży szukała pomysłów na kolejną książkę. Znalazła! I to nawet na kilka.

Adrien – rocznik ’83, speedflyier i wspinacz, który po górskich szlakach skacze jak kozica tylko… szybciej. Porzucił swój dom w Lyonie dla… Aleksandry. Pasjonat sportów ekstremalnych, czerpiący energię z nikomu niewiadomego, niekończącego się źródła. Poza nowym domem, podczas podróży szukał kolejnych „speedflying lines”. I znalazł! Mnóstwo!

Gdzie byliśmy?

Trasa naszej podróży wiodła przez Chiny, Indonezję, Malezję, Mjanmę, Wietnam, Tajlandię, Laos, Boliwię, Peru, Ekwador i Chile. Aby dotrzeć do wpisów dokumentujących nasze przygody, kliknij TU. Jeśli chcesz czytać chronologicznie, zacznij od pierwszego wpisu z Kijowa.

Wybierasz się w podróż dookoła świata? Mam dla Ciebie kilka rad:O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

34 komentarzy do “A&A w podróży dookoła świata