Back to home

wyjazdy i warsztaty

Od lat organizuję różnorodne wyjazdy, warsztaty i wydarzenia, pilotuję wycieczki trampingowe (i incentive), motywuję na wyjazdach integracyjnych, wspieram fajne inicjatywy.

Moja działalność jako pilotki i organizatorki wyjazdów do krajów Azji Południowo-Wschodniej została zawieszona ze względu na sytuację na świecie – czy do niej wrócę? Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli tak się wydarzy, informacje o moich planowanych azjatyckich wyprawach – programach, terminach i cenach – znajdziecie tu: Jedź do Azji z Pojechaną.

Organizatorką jestem od urodzenia, mam potrzebę ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy, dlatego połączyłam siły z joginką, z którą łączy mnie przyjaźń, szacunek do kobiecości, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm i tak powstał projekt: Pani ma relaks – wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

Warsztaty i wyjazdy dla kobiet

Pani ma relaks to cykl autorskich kobiecych spotkań i wyjazdów, łączących inspirujące warsztaty, pracę z ciałem i oddechem, zdrowe jedzenie w duchu slow i czas na odpoczynek, na które zapraszamy Was w starannie wyselekcjonowane, komfortowe miejsca blisko natury.

Zrelaksuj się w kobiecym kręgu.

Zrób sobie przerwę od zgiełku, rutyny i zabiegania.

Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Zaczerpnij z mocy natury. Spotkaj inspirujące kobiety.

Pani Ma Relaks to cykl autorskich wydarzeń organizowanych przez kobiety dla kobiet. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby mieć przestrzeń i siłę, by dbać o innych.

Razem rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i obciążające nas emocje. Zainspirujemy Was podczas ciekawych spotkań i warsztatów.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.


NASZE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE, JEŻELI:

Zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu.

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

Pragniesz doświadczać więcej radości i doceniać swoje życie.

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

Chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości.

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

Cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa.

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Pragniesz się rozwijać.

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

Lubisz odpoczynek na łonie natury.

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury – doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

ŻEBY Z NAMI JECHAĆ, NIE POTRZEBUJESZ:

Doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa.

Koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Możemy (za małą dopłatą) zapewnić Ci pojedynczy pokój lub zakwaterować Cię z inną uczestniczką, co z całego serca polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie.

Żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy,  a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy.

Pamiętać swojej daty urodzenia – w naszych wyjazdach biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.


ZAPRASZAM NA KOBIECE WEEKENDY W CAŁEJ POLSCE I WARSZTATY ROZWOJOWE W WARSZAWIE

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!