Back to home

Wyjazdy i warsztaty

Od lat organizuję różnorodne wyjazdy, warsztaty i wydarzenia, pilotuję wycieczki trampingowe (i incentive), motywuję na wyjazdach integracyjnych, wspieram fajne inicjatywy.

Moja działalność jako pilotki i organizatorki wyjazdów do krajów Azji Południowo-Wschodniej została zawieszona ze względu na sytuację na świecie – czy do niej wrócę? Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli tak się wydarzy, informacje o moich planowanych azjatyckich wyprawach – programach, terminach i cenach – znajdziecie tu: Jedź do Azji z Pojechaną.

Organizatorką jestem od urodzenia i mam potrzebę ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy, dlatego połączyłam siły z moją przyjaciółką, z którą łączy mnie miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do kobiecości i stworzyłyśmy wyjątkowe wydarzenia dla kobiet. Tak powstał projekt: Pani ma relaks.

Warsztaty i wyjazdy dla kobiet

Pani ma relaks to cykl autorskich kobiecych spotkań i wyjazdów, łączących inspirujące warsztaty, pracę z ciałem i oddechem, zdrowe jedzenie w duchu slow i czas na odpoczynek, na które zapraszamy Was w starannie wyselekcjonowane, komfortowe miejsca blisko natury.

Zrelaksuj się w kobiecym kręgu

Zrób sobie przerwę od zgiełku, rutyny i zabiegania.

Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Zaczerpnij z mocy natury. Spotkaj inspirujące kobiety.

Pani Ma Relaks to cykl autorskich wydarzeń organizowanych przez kobiety dla kobiet. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby mieć przestrzeń i siłę, by dbać o innych.

Razem rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i obciążające nas emocje. Zainspirujemy Was podczas ciekawych spotkań i warsztatów.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.


ZAPRASZAMY NA NASZE WYJAZDY:

4 – 6 marca 2022

Wiosenne PRZEBUDZENIE – kobiecy slow weekend w Osadzie Dzika Kaczka na Mazurach

31 marca – 3 kwietnia 2022

Księżycowe OTWARCIE – kobiecy slow weekend w Niebie do wynajęcia na Mazurach

14 – 16 października 2022

PODRÓŻ do SIEBIE – kobiecy slow weekend w Osadzie Dzika Kaczka na Mazurach

10 -13 listopada 2022

Kobiecy slow weekend w Niebie do wynajęcia na Mazurach

Do zobaczenia!

Aleksandra Świstow – Pojechana

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!