Jedź do Azji z Pojechaną 31 komentarzy


W styczniu 2017 rozpoczęłam współpracę z Discover Asia- firmą organizującą trampingowe podróże. Wyjazdy Discover Asia to coś pomiędzy samodzielną podróżą z plecakiem, a w pełni zorganizowaną wycieczką. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zacząć podróżować na własną rękę, ale mają obawy, czy dadzą sobie radę, a także dla tych, którym nie uśmiecha się wyjazd w pojedynkę i którzy chcieliby posłuchać o odwiedzanych rejonach, od kogoś, kto spędził w nich długie, barwne miesiące (tak w sumie to wychodzi mi już prawie cztery lata w Azji!).

W najbliższych miesiącach zapraszam Was do Wietnamu, Kambodży, Tajlandii i na Filipiny.


Wietnam – z północy na południe – październik 2019

Cel wyjazdu: Wietnam

Długość: 14 dni

Początek wyprawy: 20/10/2019

Koniec wyprawy: 02/11/2019

Wyrusz w rejs statkiem po słynnej Zatoce Ha Long i zobacz niesamowite formacje skalne. Zwiedzaj miasta, miasteczka i wioski zaglądając w boczne uliczki i poznając wietnamską kuchnię. Zachwyć się niesamowitymi kolorami pustyni w Mui Ne i wejdź na słynny most zwany „Rękami boga”.

Najważniejsze punkty programu:

Zwiedzanie Hanoi oraz Ho Chi Minh (Sajgonu), rejs statkiem po zatoce Ha Long, zwiedzanie uroczego miasta Hoi An na rowerze, rejs łodzią w delcie Mekongu, pływający targ, szkoła gotowania, barwne piaski Mui Ne, relaks na plaży.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2900 PLN + 600 USD

Cena biletu lotniczego: od 2700 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

TAJLANDIA – kolorowe łodzie – I termin grudzień 2019, II termin styczeń 2020

Cel wyjazdu: Tajlandia

Długość: 14 dni

Pierwszy termin: 01/12/2019 – 14/12/2019

Drugi termin: 12/01/2020 – 25/01/2020

Wybierz się na targ amuletów i poznaj najciekawsze miejsca w Bangkoku. Zrób zakupy prosto z łodzi i zobacz jak wygląda życie w wioskach na wodzie. Zamieszkaj na skraju dżungli i wybierz się na nocne safari. Odpocznij na pięknych plażach południa kraju i odkrywaj bajkowe wyspy pełne kolorowych, tajskich łodzi.

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny i zakupy prosto z łodzi, Khao Sok – ostatnia dżungla w Tajlandii, nocne safari, rejon Krabi – najpiękniejsze wyspy i kolorowe łodzie, bajeczna wyspa Phi Phi i zatoka Maya Bay (uwaga! w chwili obecnej wstęp do zatoki został zamknięty do odwołania).

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2500 PLN + 550 USD

Cena biletu lotniczego: 2000 -2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

Filipiny – w poszukiwaniu raju – luty 2020

Cel wyjazdu: Filipiny

Długość: 14 dni

Początek wyprawy: 16/02/2020

Koniec wyprawy: 29/02/2020

Wyrusz w podróż swojego życia i poznaj najpiękniejsze plaże na Filipinach! Sprawdź, czym jest prawdziwy island hopping – odkrywaj kolejne bezludne wyspy i bajkowe laguny. Podziwiaj rafy koralowe, pływaj z żółwiami morskimi lub obserwuj delfiny na pełnym morzu. Korzystaj ze słońca i znajdź swój kawałek raju!

Najważniejsze punkty programu:

Czekoladowe Wzgórza, park tarsierów, wycieczki na island hopping, obserwacja delfinów, rafy koralowe, relaks pod palmami na bezludnych wyspach.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 3800 PLN + 450 USD

Cena biletu lotniczego: 2800 – 3500 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 komentarzy do “Jedź do Azji z Pojechaną