Jedź do Azji z Pojechaną 31 komentarzy


Od ponad dwóch lat pilotuję trampingowe wycieczki do krajów Azji Południowo-Wschodniej współpracując z (moim zdaniem) najfajniejszymi firmami w Polsce. Są to wyjazdy w luźnej, przyjacielskiej atmosferze, w małych grupach (maksymalnie 12 osób). To coś po środku pomiędzy samodzielną podróżą z plecakiem, a wycieczką z klasycznego biura podróży. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zacząć podróżować na własną rękę, ale mają obawy, czy dadzą sobie radę, dla tych, którzy na samodzielne zorganizowanie wyjazdu nie mają czasu (bądź ochoty), a chcą czegoś więcej, niż leżenia nad basenem, a także dla tych, którym po prostu nie uśmiecha się wyjazd w pojedynkę (a akurat nie mają z kim). Dodatkowym benefitem jest moje towarzystwo – a ja w miejscach z trasy byłam nie raz, sporo o nich wiem i z nieskrywaną przyjemnością wiedzą się moją dzielę. I podobno opowiadam tak, że chciałoby się rozpalać ognisko i zasiąść w zasłuchaniu na całą noc – takie dostaję komentarze od uczestników moich wyjazdów (uwielbiam!).

Poniżej znajdziecie kierunki i terminu najbliższych wyjazdów. Jeśli interesuje Was coś innego – piszcie, pytajcie! W moim podróżniczym kalendarzu i głowie tyle się dzieje, że czasami nie nadążam z wrzucaniem na stronę nowych projektów.


THAI ADVENTURE – Strefa Młodych

Cel wyjazdu: Tajlandia

Długość: 14 – 15 dni

Termin: 08/03/2020 – 22/03/2020

Biuro podróżyKiribati

Spontan, energia i przygoda – to motto tej wyprawy do Tajlandii. Zaczniemy od Bangkoku – wspólnie zdecydujemy jak będziemy go doświadczać. Następnie ruszymy na północ Tajlandii poznać jej zielone oblicze i niesamowite świątynie, by na koniec rozkoszować się pocztówkowymi krajobrazami południa: okolic Parku Narodowego Khao Sok i Krabi.

Wyjazdy Strefy Młodych to wyprawy dla otwartych i ciekawych świata ludzi w wieku 18-30+.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2450 PLN + 660 USD

Cena biletu lotniczego: 1800 – 2400 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU. 

Zgłaszając się podaj hasło POJECHANA, żeby otrzymać kolorowe gadżety: podręczny ręcznik szybkoschnący i portfelik.


NIEZŁY WIETNAM! – Strefa Młodych

Cel wyjazdu: Wietnam

Długość: 16 dni

Termin: 30/03/2020 – 14/04/2020

Biuro podróżyKiribati

Niezły Wietnam! Czyli jaki? Chaotyczny, malowniczy, smaczny? Przekonajcie się sami na kolejnej wycieczce Strefy Młodych, tym razem do Krainy Smoka. Zaczniemy od północy, gdzie pójdziemy na trekking pośród tarasów ryżowych i spędzimy noc u lokalnej społeczności Hmong. Kolejny przystanek to zielona wyspa Cat Ba i rejs po zatokach Lan Ha i Halong. W Ninh Binh sprawdzimy, czy plotki o niezwykłym uroku tego miejsca nie są przesadzone. W Hoi An zatrzymamy się chwilę dłużej, żeby poznać całą okolicę. W delcie Mekongu czeka nas kolejny rejs i nocleg u lokalnej rodziny w regionie Ben Tre. To wszystko okraszone genialnym ulicznym jedzeniem, energią i przygodą, jak to ze Strefą Młodych.

Wyjazdy Strefy Młodych to wyprawy dla otwartych i ciekawych świata ludzi w wieku 18-30+.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2640 PLN + 590 USD

Cena biletu lotniczego: 2100 – 2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU. 

Zgłaszając się podaj hasło POJECHANA, żeby otrzymać kolorowe gadżety: podręczny ręcznik szybkoschnący i portfelik.


TAJLANDIA – kolorowe łodzie

Cel wyjazdu: Tajlandia

Długość: 14 dni

Termin: 26/04/2020 – 09/05/2020

Biuro podróży: Discover Asia

Wybierz się na targ amuletów i poznaj najciekawsze miejsca w Bangkoku. Zrób zakupy prosto z łodzi i zobacz jak wygląda życie w wioskach na wodzie. Zamieszkaj na skraju dżungli i wybierz się na nocne safari. Odpocznij na pięknych plażach południa kraju i odkrywaj bajkowe wyspy pełne kolorowych, tajskich łodzi.

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny i zakupy prosto z łodzi, Khao Sok – ostatnia dżungla w Tajlandii, nocne safari, rejon Krabi – najpiękniejsze wyspy i kolorowe łodzie, bajeczna wyspa Phi Phi i zatoka Maya Bay (uwaga! w chwili obecnej wstęp do zatoki został zamknięty do odwołania).

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2500 PLN + 550 USD

Cena biletu lotniczego: 2000 – 2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 komentarzy do “Jedź do Azji z Pojechaną