Jedź do Azji z Pojechaną 30 komentarzy


Z przyjemnością ogłaszam, że z początkiem roku 2017 rozpoczęłam współpracę z Discover Asia- firmą organizującą trampingowe podróże. Wyjazdy Discover Asia to coś pomiędzy samodzielną podróżą z plecakiem, a w pełni zorganizowaną wycieczką. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zacząć podróżować na własną rękę, ale mają obawy, czy dadzą sobie radę, a także dla tych, którym nie uśmiecha się wyjazd w pojedynkę i którzy chcieliby posłuchać o odwiedzanych rejonach, od kogoś, kto spędził w nich długie, barwne miesiące (tak w sumie to wychodzi mi już ponad trzy lata w Azji!).

W najbliższych miesiącach zapraszam Was na Filipiny, do Tajlandii, Malezji i Kambodży.

 


TAJLANDIA – Kolorowe łodzie – majówka 2019

Cel wyjazdu: Tajlandia

Długość: 14 dni

Początek wyprawy: 28/04/2019

Koniec wyprawy: 11/05/2019

Wybierz się na targ amuletów i poznaj najciekawsze miejsca w Bangkoku. Zrób zakupy prosto z łodzi i zobacz jak wygląda życie w wioskach na wodzie. Zamieszkaj na skraju dżungli i wybierz się na nocne safari. Odpocznij na pięknych plażach południa kraju i odkrywaj bajkowe wyspy pełne kolorowych, tajskich łodzi.

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny i zakupy prosto z łodzi, Khao Sok – ostatnia dżungla w Tajlandii, nocne safari, rejon Krabi – najpiękniejsze wyspy i kolorowe łodzie, bajeczna wyspa Phi Phi i zatoka Maya Bay (uwaga! w chwili obecnej wstęp do zatoki został zamknięty do odwołania).

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2300 PLN + 550 USD

Cena biletu lotniczego: 2000 -2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

 


Malezja – W świecie kontrastów – czerwiec 2019

Cel wyjazdu: Malezja

Długość: 15 dni

Początek wyprawy: 16/06/2019

Koniec wyprawy: 30/06/2019

Zobacz nowoczesne Kuala Lumpur i słynne wieże Petronas, odwiedź meczety oraz chińskie i hinduskie świątynie. Spędź noc na skraju najstarszego lasu równikowego na świecie i trop z aparatem rzadkie gatunki zwierząt. Spróbuj herbaty z soczyście zielonych wzgórz Cameron Highlands, a „na deser” odpocznij na plażach Morza Andamańskiego.

Najważniejsze punkty programu:

Zwiedzanie Kuala Lumpur oraz Georgetown na wyspie Penang, bliźniacze wieże Petronas Towers, hinduskie jaskinie Batu, chińskie i hinduskie świątynie, trekking w najstarszym lesie deszczowym na świecie, herbaciane wzgórza Cameron Highlands, relaks na wyspie Langkawi.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2600 PLN + 600 USD

Cena biletu lotniczego: od 2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

 

To kto jedzie ze mną do Azji?


Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

30 komentarzy do “Jedź do Azji z Pojechaną