Jedź do Azji z Pojechaną 30 komentarzy


Z przyjemnością ogłaszam, że z początkiem roku 2017 rozpoczęłam współpracę z Discover Asia- firmą organizującą trampingowe podróże. Wyjazdy Discover Asia to coś pomiędzy samodzielną podróżą z plecakiem, a w pełni zorganizowaną wycieczką. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zacząć podróżować na własną rękę, ale mają obawy, czy dadzą sobie radę, a także dla tych, którym nie uśmiecha się wyjazd w pojedynkę i którzy chcieliby posłuchać o odwiedzanych rejonach, od kogoś, kto spędził w nich długie, barwne miesiące (tak w sumie to wychodzi mi już ponad trzy lata w Azji!).

W najbliższych miesiącach zapraszam Was do Tajlandii, Indonezji, Malezji, Kambodży i do Wietnamu.

 


KAMBODŻA z plecakiem – październik 2018

Cel wyjazdu: Kambodża

Długość: 14 dni

Początek wyprawy: 14/10/2018

Koniec wyprawy: 27/10/2018

Przed Tobą niesamowita wyprawa do tajemniczej kambodżańskiej dżungli pełnej zapomnianych świątyń z ich największym skarbem – świątynią Angkor Wat. Odwiedzisz też lokalną wieś i szkołę i zobaczysz jak wygląda życie w miastach na wodzie. Na koniec czeka Cię rajska przygoda w drewnianych chatkach na pięknej wyspie… Przygoda dla prawdziwych podróżników z plecakami!

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny, kompleks świątynny Angkor, kambodżańska wieś, wioska na jeziorze Tonle Sap, relaks pod palmami.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2400 PLN + 550 USD

Cena biletu lotniczego: 2000 – 2800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

 


TAJLANDIA – Kraina uśmiechu – listopad 2018

Cel wyjazdu: Tajlandia

Długość: 15 dni

Początek wyprawy: 04/11/2018

Koniec wyprawy: 18/11/2018

Odwiedź magiczny Bangkok i znajdujący się w pobliżu targ wodny. Zajrzyj do Świątyni Szmaragdowego Buddy i Pałacu Królewskiego. Poznaj życie w wioskach na północy kraju, wykąp się ze słoniem w wodospadzie i relaksuj się pod palmami.

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny, szkoła gotowania, 3-dniowy trekking w rejonie Chiang Mai, nocleg w lokalnej wiosce, spływ rzeką, “przytulanie słoni”, odpoczynek pod palmami.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2600 PLN + 600 USD

Cena biletu lotniczego: od 1800 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

 


WIETNAM – Z północy na południe – listopad/grudzień 2018

Cel wyjazdu: Wietnam

Długość: 14 dni

Początek wyprawy: 25/11/2018

Koniec wyprawy: 08/12/2018

Wyrusz w rejs statkiem po słynnej Zatoce Ha Long i zobacz niesamowite formacje skalne! Zwiedzaj miasta, miasteczka i wioski zaglądając w boczne uliczki i poznając wietnamską kuchnię. Zachwyć się niesamowitymi kolorami pustyni w Mui Ne i zobacz deltę Mekongu.

Najważniejsze punkty programu:

Zwiedzanie Hanoi oraz Ho Chi Minh (Sajgonu), rejs statkiem po zatoce Ha Long, zwiedzanie uroczego miasta Hoi An na rowerze, rejs łodzią w delcie Mekongu, pływający targ, szkoła gotowania, barwne piaski Mui Ne, relaks na plaży.

KOSZT WYJAZDU:

Cena wyprawy: 2800 PLN + 600 USD

Cena biletu lotniczego: od 2500 PLN

Po szczegóły oferty i formularz zgłoszenia kliknijcie TU.

 

To kto jedzie ze mną do Azji?


Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

30 komentarzy do “Jedź do Azji z Pojechaną