Pocztówki z Loch Ard Gorge i 12 Apostołów 7 komentarzy


O Dwunastu Apostołach i Loch Ard Gorge pisałam już we wpisie Really great Great Ocean Road. Miejsca te wywarły na mnie tak niesamowite wrażenie, że jeszcze nie raz będę do nich wracać we wspomnieniach. Chcecie wybrać się tam ze mną? Chodźcie!

Wiatr był tak silny, że ciężko było utrzymać w jednej pozycji aparat. Momentami miałam wrażenie, że porwie mnie i ciśnie gdzieś w otchłań rzucającego ze wściekłością falami oceanu. A ja nie mogłam przestać patrzeć w dal. Dal usianą ostańcami z piaskowca prężącymi dumnie swoje piersi, jakby nie czuły trwogi przed wielką wodą. Światło tańczyło na skalnych progach zamieniając zwykły kamień w złoto. Żółcie, zielenie i turkusy malowały wspomnienia. I jak tu oderwać od tego cudownego świata wzrok?

 

Ciekawi szczegółów australijskiej podróży? Dokładną relację znajdziecie tu: Australia 2013/2014.

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

 


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 komentarzy do “Pocztówki z Loch Ard Gorge i 12 Apostołów