Back to home
kultura

Pojechana do Chin w Południku Zero

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły pod znakiem przygotowań, wielkiej ekscytacji i odliczania. W końcu nadszedł ten dzień: LECIMY DO POLSKI! Nigdy nie przypuszczałam, że wakacje w kraju nad Wisłą będą dla mnie powodem tak ogromnej radości- punkt widzenia jak widać, rzeczywiście zmienia się wraz z punktem siedzenia, a że siedzimy w Chinach, to świat stanął na głowie ;-)

Jak już wyściskam i wycałuje wszystkich własnych, osobistych stęsknionych to będzie można się ze mną spotkać, posłuchać, na zdjęcia popatrzeć, piwka się napić, pytania zadać, sprawdzić ile w moim wizerunku Photoshopa i przekonać się jak bardzo proces pisamnia ujarzmia chaotyczną nawałnicę słów, która wydostaje się z moich ust.

Pojechana w Południku

Pojechana wystawi się na widok i posłuch publiczny 7 sierpnia o godz. 19:00. Dachu nad głowy i krzeseł pod pupy udzieli Południk Zero przy ul. Wilczej 25 w Warszawie. Wstęp wolny!

Będzie o komediach komunikacyjnych omyłek i kulturowych zawirowaniach. O działaniach „pozalogicznych” (w których Chińczycy są prawdziwymi mistrzami), przemycie mleka w proszku, ludziach kasownikach i innych smaczkach chińskiej rzeczywistości. Będą podróżnicze ciekawostki i praktyczne porady, zdjęcia (wiem, że lubicie zdjęcia!)  i opowieści o dużej zawartości motywacji do spełniania marzeń. Opowiem:

  • Czemu dwa w Chinach znaczy osiem?
  • Ile lat mają stuletnie jaja?
  • Czemu małych Chińczyków nie wozi się w wózkach?
  • Czym się jeździ w chińskich górach?
  • Co robi fasola w chińskim ciastku?
  • Czemu Chińczycy pokazują brzuchy?
  • Jaki jest idealny chiński mąż?
  • Czego nie umie chiński zły duch?

i z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania z serii dziwnych i dziwniejszych.

To jak, widzimy się? :-)

 

Na spotkanie „Pojechana do Chin” zapraszają (poza mną oczywiście!):

 

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

By Pojechana, 26 lipca 2013 Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".
  • 5

Pojechana

Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

5 Comments
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!