Back to home
Włochy

Pocztówki z Wenecji

W uliczkach Wenecji było mi dane zgubić się dwa razy. Jeden wydaje się jakby miał miejsce 100 lat temu, drugi- w poprzedniej epoce. Z jednego pamiętam gwałtowną burzę nad miastem, w pośpiechu cumujące wodne tramwaje i podtopiony Plac Św. Marka. Z drugiego- smak pizzy w restauracji przy Grand Canale, aksamit wina na ustach i ból nóg po wielogodzinnym spacerze, którego nie umiałam skończyć. I słońce świeciło- to też pamiętam. A reszta? Resztę niech opowiedzą zdjęcia- oto pojechana Wenecja.

Włochy

widok z gondoli

widok z gondoli

Wenecja

kunsztowne zdobienia gondoli

Canale Grande

włoskie okiennice

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

gondole

Włochy

Włochy

Włochy

gondolier

gondola

Włochy

IMG_1070-1

IMG_1067-1

Wenecja

gondole

zdjęcia z Wenecji

zdjęcia z Wenecji

Włochy

Włochy

Włochy

Canale Grande

Wenecja

Wenecja

Wenecja

Zarezerwuj najlepszy nocleg w Wenecji

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

 

By Pojechana, 27 czerwca 2013 Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".
  • 11

Pojechana

Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

11 Comments
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!