Back to home
konkursy

Konkurs sronsurs – lepiej pomóż psiakom!

Ruszyła machina głosowania na Blog Roku 2012, w blogosferze od jakiegoś czasu już wrze. Pojechana najpierw miała chrapkę na ten konkurs i zgłosiła się do zabawy, ale po głębszym zastanowieniu stwierdza, że całe to zamieszanie wokółkonkursowe, jego formuła, kategorie, jurorzy, nagrody, rywalizacja… No jakoś to wszystko nie do końca w Pojechanym stylu i wraz z pojawieniem się tego wpisu, z bloga znika baner konkursu- złamanie warunków, dysklasyfikacja, finito.

Być może jednak część z Was (bo jesteście przecież najlepszymi fanami na świecie!) chciała poświęcić 1,23 zł na sms żeby zagłosować na Pojechaną? Głupio tak odwodzić od tego zamiaru kiedy dochód z smsów organizatorzy konkursu przekazują na cele charytatywne. I z tego właśnie powodu mam dla Was kontrpropozycję! Może przelejecie tą drobną sumę na konto najwspanialszej fundacji wspierającej zwierzęta w potrzebie, jaką jest Fundacja Azylu pod Psim Aniołem? Daję głowę za to, że wspaniale wykorzystają każdą powierzoną im złotówkę. Głowę daje również nasz (azylowy zresztą) kot :-) I to całą kwotę, a nie tylko dochód, bez odliczania kosztów operatora i innych bzdetów.  Dziękuję w imieniu azylowych psiaków i kociaków!

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa

nr konta: 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528

Azyl pod Psim Aniołem


Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

By Pojechana, 26 stycznia 2013 Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".
  • 2

Pojechana

Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

2 Comments
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!