I urodziny Pojechanej 8 komentarzy


Dokładnie rok temu narodziła się Pojechana.  Wcześniej przez jakiś czas siedziała w mojej głowie– możemy uznać, że to była blogerska ciąża.

Na początku była bardzo nieśmiała, tylko dla znajomych, szybko jednak rozbestwiła się gówniara i zaczęła dobijać się do Was drzwiami i oknami. Jest na FacebookuInstagramie i od kilku dni na YouTube. Sprawdźcie czy przypadkiem nie uśmiecha się do Was z lodówki.

Przez ten rok na Pojechanej bardzo dużo się wydarzyło. Zmieniła gospodarza (zaczynała na Blox.pl, aktualnie na WordPress.com) i  przechodziła kolejne metamorfozy 4 razy zmieniając layout. Pojawiło się na niej kilkaset zdjęć w 80 postach o 8 krajach, które doczekały się 225 komentarzy i ponad 22 000 odwiedzin przez czytelników z 62 krajów- a blog przecież polskojęzyczny, rozsiało rodaków po świecie! Najpopularniejszym postem (886 odsłon) był Dlaczego nie mam fajnie, co mnie ogromnie cieszy, bo to oznacza, że lubicie kiedy piszę z przekorą.

urodzinyPrzyjemności jakie sprawiła mi Wasza obecność, fakt, że w świecie, który ma w zwyczaju pędzić ślepo przed siebie poświęcacie mi swój cenny czas, pozytywnej energii, którą ślecie mi w komentarzach- tego policzyć się nie da. Wiem jednak, że jakby dało się tą wartość wymienić na pieniądze to byłabym tak obrzydliwie bogata, że fuj! Życzę więc sobie jak najwięcej WAS moi drodzy czytelnicy.

Świeczka zdmuchnięta, życzenie wypowiedziane, no to teraz… czekam na prezenty!

Ps. Pojechana została też podobno blogiem lajfstajlowym (przynajmniej kapituła Blogu Roku tak twierdzi), więc powinniście siadać do jej czytania w pełnym makijażu tudzież krawacie. Na szczęście tylko „podobno” więc zapraszam w majtkach i japonkach 😉

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Angli, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 komentarzy do “I urodziny Pojechanej