Back to home
refleksje

I urodziny Pojechanej

Dokładnie rok temu narodziła się Pojechana.  Wcześniej przez jakiś czas siedziała w mojej głowie– możemy uznać, że to była blogerska ciąża.

Na początku była bardzo nieśmiała, tylko dla znajomych, szybko jednak rozbestwiła się gówniara i zaczęła dobijać się do Was drzwiami i oknami. Jest na FacebookuInstagramie i od kilku dni na YouTube. Sprawdźcie czy przypadkiem nie uśmiecha się do Was z lodówki.

Przez ten rok na Pojechanej bardzo dużo się wydarzyło. Zmieniła gospodarza (zaczynała na Blox.pl, aktualnie na WordPress.com) i  przechodziła kolejne metamorfozy 4 razy zmieniając layout. Pojawiło się na niej kilkaset zdjęć w 80 postach o 8 krajach, które doczekały się 225 komentarzy i ponad 22 000 odwiedzin przez czytelników z 62 krajów- a blog przecież polskojęzyczny, rozsiało rodaków po świecie! Najpopularniejszym postem (886 odsłon) był Dlaczego nie mam fajnie, co mnie ogromnie cieszy, bo to oznacza, że lubicie kiedy piszę z przekorą.

urodzinyPrzyjemności jakie sprawiła mi Wasza obecność, fakt, że w świecie, który ma w zwyczaju pędzić ślepo przed siebie poświęcacie mi swój cenny czas, pozytywnej energii, którą ślecie mi w komentarzach- tego policzyć się nie da. Wiem jednak, że jakby dało się tą wartość wymienić na pieniądze to byłabym tak obrzydliwie bogata, że fuj! Życzę więc sobie jak najwięcej WAS moi drodzy czytelnicy.

Świeczka zdmuchnięta, życzenie wypowiedziane, no to teraz… czekam na prezenty!

Ps. Pojechana została też podobno blogiem lajfstajlowym (przynajmniej kapituła Blogu Roku tak twierdzi), więc powinniście siadać do jej czytania w pełnym makijażu tudzież krawacie. Na szczęście tylko „podobno” więc zapraszam w majtkach i japonkach ;-)

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

By Pojechana, 12 stycznia 2013 Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".
 • 8

Pojechana

Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

8 Comments
 • ewa
  12 stycznia 2013

  odetchnęłam z ulgą przy ostatnim zdaniu, bo przedostatnie podniosło mi ciśnienie – siedzę właśnie poczochrana w wyciągnętych getrasach i podczytuję ;)

 • traveleum
  12 stycznia 2013

  …a zatem sto lat życzę Pojechanej! Pozdrowienia z dalekich stron, tzn. Ursynowa (Ursynovska, jak niektórzy mawiają)

 • Karola
  12 stycznia 2013

  Gratulacje, super blog! Trzymaj tak dalej i nie przestawaj pisać:) Swoją drogą podróżowanie to przecież lifestyle, trzymamy kciuki:)

 • wg108
  12 stycznia 2013

  No to toaścik: niech się darzy, bloguje i świruje.
  Wuguś w krótkich spodenkach (zimie mówimy stanowcze nie)

 • Just me
  13 stycznia 2013

  Niedawno odkryłam Twoje 3 blogi i wszystkie są świetne. Podziwiam odwagę w podejmowaniu decyzji i wygłaszaniu myśli, osobowość i pomysłowość. Życzę spełnienia kolejnych marzeń i celów!
  też z Ursynovska, a outfit – szkoda gadać.

 • emiwdrodze
  14 stycznia 2013

  ja to najczęściej w piżamie blogi czytam :)
  wszystkiego naj na kolejny roczek, bobasie (życzy o kilka miesięcy starsza, też lajfstajlowa)

 • Kobiecemysli
  16 stycznia 2013

  Pojechanej 300 lat! Ja w piżamie siedzę i kapciuchach więc cieszę się, że ostatnie zdanie sie pojawiło! Dla mnie Ten blog to też wiara, że mimo przeciwności, można wiele:) pozdrawiam ciepło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!