Back to home
Azja, Tajlandia

Half Moon Party

Wczoraj bawiliśmy się do rana więc dzisiejszego dnia nie ma. Jemy, śpimy, drzemiemy, jemy. Okazuje się, że bambusowe bungalowy w ciągu dnia nagrzewają się do temperatury uniemożliwiającej spanie. Dwukrotnie wchodzę w koszulce pod zimny prysznic i kładę się mokra do łóżka- chwila ulgi od gorąca. Chwila, bo za moment ubranie jest suche.

Idąc na Half Moon Party spodziewaliśmy się transowego festiwalu jakie znamy z Europy. Tymczasem była tylko jedna scena (choć malowniczo usytuowana wśród palm) i transy zaczęli grać dopiero późno w nocy (a może to już było rano?), wcześniej leciały deep housy. Ale jak już zagrali to konkretnie! Całą noc było oczywiście bardzo międzynarodowo- poznaliśmy ludzi z Kanady, Niemiec, Australii, Finlandii, Brazylii, Argentyny, Anglii itd. Tak się rozbawiliśmy, że postanowiliśmy uwieńczyć udaną imprezę porannym skokiem do basenu. Zaraz potem do oceanu- jak się bawić, to się bawić!

 

 

Wieczorem chłopcy znaleźli resztki sił i poszli na galę Muay Thai(700 bht/osoba). Miałam się tam pojawić w roli “reportera” ale nie dałam rady. Obiecano mi relację na piśmie- no to czekamy! :-)

 

 

 Cały dziennik z podróży po Tajlandii znajdziesz TU.

 

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.

By Pojechana, 1 lutego 2012 Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Pojechana

Człowiek od rzeczy niemożliwych, menadżerka, przedsiębiorczyni, dziennikarka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór i cienia palm. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 50 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do Pojechańców!

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu list z wskazówkami dotyczącymi jednego z Pojechanych kierunków podróży lub rady, jak zrobić sobie fajne życie. Weź udział w ekskluzywnych konkursach z nagrodami tylko dla Pojechańców.

 

Kliknij TU i zapisz się do newslettera!