WSPÓŁPRACA 3 komentarze


Lubisz Pojechaną? Podobają Ci się moje teksty? Widzisz korzyści ze współpracy z jednym z najpopularniejszych w Polsce blogiem podróżniczym? Jestem otwarta na różne formy współpracy. 

ARTYKUŁY

Przede wszystkim KOCHAM PISAĆ (niech dowodem na to będzie fakt, że moją debiutancką książkę „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin.” wydało National Geographic) więc chętnie napiszę dla Ciebie artykuł o podróżowaniu, kulturze, odwiedzonych przeze mnie krajach, stworzę podróżniczy poradnik lub ranking. Piszę między innymi dla Travelera, magazynu Poznaj Świat i wielu portali turystycznych. Pamiętaj jednak, że pisanie to nie tylko moja pasja, ale i praca, a za pracę oczekuję wynagrodzenia.

WYJAZDY

Oczywistym jest, że KOCHAM PODRÓŻOWAĆ, dlatego chętnie odwiedzę region, którego promocją się zajmujesz, zatrzymam się w Twoim hotelu, skorzystam z oferowanych przez Twoją firmę atrakcji turystycznych, a następnie opiszę swoje wrażenia na blogu i udokumentuję w social mediach. Pamiętaj, że nie piszę o miejscach, w których nie byłam, ani aktywnościach, których nie spróbowałam, ale jestem otwarta na nowe doświadczenia, musisz tylko mnie… zaprosić.

Przykłady moich wyjazdowych kampanii:

 • dla ekskluzywnego biura podróży Afryka Line – Zanzibar
 • dla Kerala Tourism – Indie
 • dla szkoły językowej Education Firts – Kostaryka

 

SPRZĘT I ODZIEŻ OUTDOOROWA

Moją miłością są góry, uwielbiam wysokogórskie trekkingi, jeżdżę na snowboardzie i wspinam się, od niedawna również w lodzie. Na liście moich „zdobyczy” są zarówno indonezyjskie wulkany, boliwijski pięciotysięcznik Tunupa, jak i szczyty Cordillery Blanca w Peru, w tym Ishinka (ponad 5500 metrów),  a promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu jest mi bliskie, dlatego chętnie nawiążę partnerstwo z markami odzieży i sprzętu sportowego.

TESTY SPRZĘTU

Lubię próbować nowych rzeczy, więc chętnie przetestuję Twój produkt (akcesoria turystyczne i sportowe, sprzęt fotograficzny, sprzęt elektroniczny) i, jeśli go polubię, zarekomenduję na blogu i w social mediach.

Przykład realizacji kampanii dla marki Asus znajdziesz TU.

SPOTKANIA Z PUBLICZNOŚCIĄ

Lubię opowiadać o swoich doświadczeniach, zarażać ciekawościa świata i motywować do spełniania marzeń. Chętnie zostanę prelegentem na konferencji lub zorganizuję podróżnicze slajdowisko.


KILKA SŁÓW O POJECHANEJ

W 2015 roku Pojechana została Blogiem Roku w najbardziej prestiżowym konkursie podróżniczym w Polsce – Travelery National Geographic!

Travelery 2014

Blog Pojechana był również wielokrotnie wyróżniany w rankingach i raportach dotyczących blogosfery podróżniczej, między innymi:

 •          Pojechana 6 najpopularniejszym blogiem podróżniczym wg raportu „Top 100 polskich blogów”,
 •          Pojechana w rankingu najciekawszych blogów podróżniczych Gazety.pl w kategorii „Zawodowcy”,
 •          Pojechana wśród najbardziej opiniotwórczych blogów podróżniczych w raporcie Travelbook 2014,
 •          Pojechana na liście blogów podróżniczych polecanych przez magazyn Kontynenty,
 •          Pojechana wśród najlepszych blogów „Podróż jako styl życia” w raporcie serwisu Tanie Loty,
 •          Pojechana wśród 6 najlepszych blogów podróżniczych na portalu Tanio Lataj,
 •          Pojechana (kanał Youtube) na liście 6 vlogów o życiu za granicą polecanych przez portal Bankier.

Jestem  otwarta na ciekawe inicjatywy- jeśli masz pomysł na wspólny projekt, niestandardową formę promocji i reklamy – NAPISZ DO MNIE! 

Podoba Ci się Pojechana, masz produkt/usługę związaną z podróżowaniem, ale nie wiesz jakby mogła wyglądać nasza współpraca? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ! Co dwie głowy to nie jedna, a moja z reguły pęka w szwach od pomysłów.


Statystyki Pojechanej za styczeń 2017:

 • Sesje: 46 979
 • Użytkownicy: 34 930
 • Odsłony: 82 242

Pojechana to również aktywne kanały social media:

 

Do tej pory współpracowałam (między innymi) z:


Napisz do mnie i zapytaj o możliwość współpracy i reklamy: blog@pojechana.pl.

For English click HERE.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarzy do “WSPÓŁPRACA