KONKURS z DON’T NEED NO SAMURAI 110 komentarzy


Pewna marzycielka postanowiła wziąć sprawy w swoje zdolne rączki i założyła markę ubraniową DON’T NEED NO SAMURAI. Niezwykle oryginalne, autorskie grafiki jej autorstwa, zdobią t-shirty, boxerki, longi, bluzy, dodatki i gadżety. Każda sztuka odzieży jest przygotowywana indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem. Każda sztuka odznacza się wyjątkową jakością. Z przyjemnością obserwuję jak Don’t Need No Samurai się rozwija, z jeszcze większą przyjemnością noszę ich ubrania. Niedawno w ofercie DON’T NEED NO SAMURAI pojawiła się fantastyczna podróżnicza wrzutka: I haven’t been everywhere but it’s on my list– doskonały pretekst żeby zrobić wspólny KONKURS! I przy okazji trochę pomarzyć.

NoSamurai-konkurs

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub fanpage Pojechana.pl i Don’t Need No Samurai (jeśli już nas lubisz, to ten punkt masz z głowy):

 

2. W komentarzu pod tym wpisem (tu na blogu!) napisz jakie są trzy pierwsze miejsca z Twojej podróżniczej listy marzeń. Na pewno masz taką! A jeśli nie to… najwyższy czas puścić wodze fantazji.

 

Wśród osób, które zrealizują konkursowe zadania, wylosujemy dwóch szczęśliwców, do których poleci koszulka DON’T NEED NO SAMURAI I haven’t been everywhere but it’s on my list.

no samurai

 

Zasady konkursu:

  1. Konkurs trwa do 24.03.2014, godz. 24:00 (czasu polskiego).
  2. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy wypełnić obydwa zadania konkursowe.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25.03.2014 na blogu i profilach Pojechanej i Don’t Need No Samurai na Facebooku.
  4. Zwycięzcy będą mogli wybrać między damską a męską koszulką (i oczywiście rozmiar).
  5. Nagrody będą wysyłane z Polski na adres w Polsce (zwycięzca, który mieszka za granicą, będzie musiał podać grzecznościowy polski adres do korespondencji).

Wszystko jasne? To zaczynamy! Powodzenia!

Pojechana.pl i DON’T NEED NO SAMURAI

WYNIKI KONKURSU

Maszyna losująca ma przyjemność poinformować, że koszulki DON’T NEED NO SAMURAI I haven’t been everywhere but it’s on my list wylosowały:

  • Karolina Łuczak, która na szczycie swojej podróżniczej listy marzeń zamieściła: Lhasę, gejzery Islandii i plantacje herbaty na Sri Lance.
  • Ania (andzis), której trzy pierwsze miejsca to: Prowansja – Francja, Ko Phi Phi – Tajlandia i Wyspa Sokotra – Jemen.

Dziewczynom gratulujemy (sprawdźcie swoje skrzynki mailowe), a wszystkim uczestnikom dziękujemy za to, że zechcieli podzielić się z nami swoimi marzeniami- to była ekscytująca podróż! No i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i… do sklepu DON’T NEED NO SAMURAI 🙂

 

Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij TU i zapisz się do newslettera!

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy.


O Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła 40 krajów, mieszkała w 3, by w końcu znaleźć swój dom (choć wciąż nie wie czy na stałe) we francuskich Alpach. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

110 komentarzy do “KONKURS z DON’T NEED NO SAMURAI